DJ BLADY - O mnie | DJ na impreze Zielona Góra Lubuskie
O MNIE

DJ BLADY

Od wielu lat zajmuję się prowadzeniem wszelkiego rodzaju imprez, takich jak: Bale, Dyskoteki, Imprezy Okolicznościowe, Firmowe, Wesela oraz innych Event-ów.

Dokładam wszelkich starań, żeby wykorzystać na nich całą swoją obszerną wiedzę na temat muzyki. Uważam, że w byciu DJ-em liczy się również pomysłowość i indywidualne podejście do każdej imprezy, nie tylko przez muzykę.

Najważniejsze jest dla mnie zapewnienie świetnej zabawy i stworzenie niepowtarzalnego klimatu. Do tego potrzebne jest umiejętne wyczucie potrzeb uczestników imprezy i idealne wpasowanie się w konwencję imprezy. Takie podejście gwarantuje najlepszą rozrywkę.

Muzyka jest dla mnie pasją. Jest częścią mojego życia, nie wyobrażam sobie, żebym mógł robić coś innego. Bezustannie inwestuję w to, żeby rozwijać się muzycznie i wykonywać swoją pracę najlepiej, jak potrafię. Dlatego też warto sprawdzić moje możliwości i przekonać się, jak świetnie można się bawić!

Na imprezie prowadzonej przeze mnie, prócz "częstowania" Państwa wspaniałą muzyką, prowadzę też wiele zabaw integracyjnych, wykorzystując przy tym wiele kostiumów i innych akcesoriów !

Teren mojego działania to Zachodnia część Polski, a dokładniej Zielona Góra, lecz nie straszne mi też dalsze odległości. Mapa poniżej obejmuję główny zakres moich działań, lecz jestem w stanie dojechać w każdy zakątek Polski

(Dojazd na terenie Zielonej Góry i okolicach jest BEZPŁATNY)

Teren Działań

Pozdrawiam Krzysztof - DJ BLADY